Vipat e Bllokut ‘sulmojnë’ edhe Soni Malajn, publikojnë FOTO nga një moment i sikletshëm i saj

Ka pasur një koncert në Amerikë. E atje, Soni Malaj është paraqitur me një veshje shumë interesante. Mirëpo, nuk është se gjithçka i shkoi mirë.

Ka qenë faqja ‘Vipat e Bllokut’ që në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet Soni e fotografuar nga prapa dhe gjithashtu vërehet se në pjesën e lartë Sonit i është shqyer veshja.

Madje, faqja në fjalë ka ironizuar këngëtaren duke i lënë fotos shkrimin “Na duhet nje rrobaqepse per Fustanin e Sonit”.