Arkiva e Etiketimeve: zemra

“Noem, mos shko me engjëjt, zemra vogël. Rri në këtë botë me mamin” Gazetarja përlot me dedikimin e saj

Aksdenti tragjik që ndodhi mbrëmjen e djeshmë në aksin Shkodër- Velipojë u morri jetën tre anëtarëve të një familje, ndërsa dy të tjerë janë duke luftuar me jetën. Babai Edmond Preka dhe dy fëmijët të moshës 9 muajshe dhe 5 vjeç mbëritën të pa jetë në spital. Ndërsa nëna dhe …

Lexo më tepër »