Arkiva e Etiketimeve: video

VIDEO/ Onkologët: Hani këtë ushqim për 2 ditë! Largon diabetin, vret qelizat kancerogjene dhe ju ndihmon të …

Ju duhet ti kushtoni kujdes të veçantë dietës tuaj. Ekspertët thonë që duhet të hani më shumë barishte sesa mish. Nuk po themi që të bëheni vegjetarianë, por të jeni më të kujdesshëm me dietën tuaj. Të qenit vegjetarian nuk është domosdoshmërisht opsioni më i mirë për të gjithë, pasi …

Lexo më tepër »