Arkiva e Etiketimeve: veten

Kjo grua e re ndjeu diçka që i lëvizte në gojë duke bërë dush. Kur e pa veten në pasqyrë, U TMERRUA

Daniela Liverani është një vajzë 24 vjeçare, e cila vjen nga Edinburgu, Skocia. Ajo i do udhëtimet nëpër botë dhe viziton vendet ekzotike dhe te largeta. Kohët e fundit, ajo ishte në një udhëtim në Azinë Juglindore. Ndërsa ishte në Azi, ajo kishte rënë nga një motoçikletë. Nuk u dëmtua …

Lexo më tepër »

Zgjidh një unazë dhe zbulo diçka shumë të fshehtë për veten

Shikoni figurën, zgjidhni një unazë dhe zbuloni personalitetin tuaj. Unaza nr. 1: Hmm! Keni një lloj personaliteti perfektionist. Jeni një person përgjegjës. Duke pasur këtë lloj personaliteti ju lehtë mund të arrini qëllimet tuaja. Por ndonjëherë ndaleni dhe shijoni momentin. Jeta nuk varet gjithmonë nga puna dhe nga gjërat që …

Lexo më tepër »

Pukjania: Akoma nuk e kam marrë veten, të dashurit i kërkova ta përsërisë çdo natë!

Mbrëmë ishte nata e dashurisë dhe çiftet i kanë shprehur në mënyrën më romantike të mundshme ndjenjat njëri-tjetrit. Një vajza na ka rrëfyer surprizën që ajo mori nga njeri i zemres. Kjo është historia e treguar. “Gëzuar të gjithëve dhe paçi gjithmonë dashuri në jetët tuaja. Mbrëmë për mua ka …

Lexo më tepër »

LETRA PREKËSE E STUDENTES SHQIPTARE: “TË VRAS VETEN, A TË SHES TRUPIN?!” (FOTO)

E kemi thënë shpesh që shoqëria jonë nuk është e arsimuar, ne mësojmë vetëm të shkruajmë dhe të lexojmë, mendimi kritik ka “vdekur” në ambientet tona universitare. Megjithatë, si çdo gjë që ka një shkak edhe keqarsimimi e ka një të tillë, madje guxojmë të themi disa syresh. Gjendja ekonomike …

Lexo më tepër »