Arkiva e Etiketimeve: vetem

Ja sa lehtë mund të kuroni INFEKSIONIN e veshit, natyrshëm në vetëm 1 ditë!

Infeksioni i veshit mund të shkaktohet nga bakteret ose viruset në veshin e mesëm dhe është më i zakonshëm tek fëmijët e të rriturit. Shenjat më të zakonshme përfshijnë: dhimbje në vesh, tërheqje në vesh, vështirësi në gjumë, dhimbje koke, reagim i dobët ndaj tingujve, temperaturë të lartë, lëngje që …

Lexo më tepër »

Të hënën peshonte 70 kg dhe të shtunën arriti të peshonte 61 kg vetëm duke pirë çajin e kësaj barishteje

Humbja e peshës është një nga çështjet që shqetësojnë shumë njerëz, veçanërisht gratë. Kjo është për shkak se shoqëria kërkon më shumë prej tyre, duke u kërkuar të dobët dheelegantë. Megjithatë, arritja e këtij qëllimi nuk është e lehtë. Prandaj, në këtë artikull, ne do të flasim rreth asaj se …

Lexo më tepër »

Nuk është një shaka, përdorni vetëm këto dy përbërës dhe shikoni si do t`ju rinohet fytyra

Sot unë do të ndajnë një trajtim të mahnitshëm për të pasur një lëkurë të butë, dhe të hidratuar në vetëm një natë. Ky ilaç do të ndihmojë në heqjen e shenjave të moshës dhe rrudhave nga lëkura. Përsëriteni këtë procedurë për të paktën 2 herë në një javë. Përbërësit …

Lexo më tepër »

Vetëm në 1 ditë i hoqi të gjitha njollat e saj të errëta në fytyrë. Ja si mund ta përgatisni edhe vetë pa shpenzuar para

Pjesa më e mirë e këtij trajtimi është se ajo është 100% e natyrshme, e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës dhe 100% efektive Për ta përgatitur këtë do t’ju duhet Xhel Aloe Vera Vitamina E capsules, 400 mg Vaj ulliri Përgatitja:….. Lexo lajmin e plotë duke klikuar më …

Lexo më tepër »

Zhdukni shpejt strijat tek vithet apo tek barku, vetëm me aspirinë!

Strijat janë disa vija të bardha që zakonisht shfaqen tek gjoksi, barku apo tek krahët. E rëndësishme të dihet: Rreth 10% e asmatikëve janë të ndjeshëm ndaj aspirinave dhe produkteve që përmbajnë acid salicilik, përbërësi kryesor i aspirinës. Ndjeshmëria ndaj aspirinës, rritet me rritjen në moshë, sidomos tek ata që …

Lexo më tepër »