Arkiva e Etiketimeve: vajza

Vajza e vogël merrte çdo ditë në telefon këtë burrë dhe e quante atë ‘baba’. Por kur ai kuptoi se kush ishte, mbeti zemërthyer!

Një ditë duke shkuar me makine ne pune, telefoni im ra. Nga ana tjetër degjohej zëri i një vajze të vogël. “Babi, kthehu shpejt në shtëpi, më mungon!” E dija që kjo vajzë e vogël duhet të kishte telefonuar ne numrin e gabuar. Kohët e fundit kam marrë shumë telefonata …

Lexo më tepër »

Ai e lante fytyrën me këtë dhe vajza e tij nuk mund ta besonte, sepse tashme ai dukej më i ri se ajo. Lamtumire rrudhave, njollave dhe akneve!

Ekzistojne shumë faktorë që mund të shkaktojnë fillimin e rrudhave ku ndër më të shpeshtat janë ekspozimi ne diell pa mbrojtes, ndryshimet hormonale, shtatzënia ose përdorimi i kontraceptiveve Nëse doni të trajtoni njollat në lëkurën tuaj dhe në zonat më të errëta, ky ilaç natyral i bere në shtëpi është …

Lexo më tepër »

Kuksianja humbi jetën gjatë lindjes e la 6 vajza jetime, ajo që thotë vëllai është tronditëse (Video)

Historia rrënqethëse! Mes katër rrugëve 6 fëmijët e 39 vjeçarës Nurie Poçi e cilla ndërroi jetë në spitalin e Kukësit. 39 vjeçarja ndërroi jetë gjatë lindjes së fëmijës së saj të 7-të. Vëllai i të ndjerës është shprehur se gjëndja ekonomike e motrës së tij ishte mjaftë e rënduar, ndërsa …

Lexo më tepër »

Vajza 17-vjeçare vdes në një aksident të tmerrshëm, zyrtarët kërkojnë rrënojat dhe bëjnë zbulime të tmerrshme

Më 22 shkurt, nxënësja 17-vjeçare e shkollës së mesme Camryn Callaway u vra në një përplasje të dhunshme të makinave. Incidenti ishte një tragjedi për të gjithë komunitetin – familja e saj u la zemërthyer. Camryn ishte jashtë duke i dhënë makinës në autostradë, pak më herët se ora 22:00, …

Lexo më tepër »