Arkiva e Etiketimeve: tregon

Parashikimi deri në fund të marsit, sinoptikania tregon se kur do të vijë pranvera!

Prej ditësh vendi ynë është përfshirë nga reshje të shumta shiu dhe dëbore duke rikhyer edhe situatën e përmbytjeve në disa qytete. Megjithatë, situata pritet të vazhdojë e tillë deri në fund të muajit. Të paktën sipas asaj që parashikojnë sinoptikanët. Sipas parashikimit, moti me reshjeve do të na shoqërojë …

Lexo më tepër »

Prekëse! Një 4-vjeçar tregon në shkollë sekretin e të atit. Mësuesja urgjent merr në telefon…(Foto)

Një mësues është një nga njerëzit më të rëndësishëm në jetën e një fëmije. Nancy Bleur është një mësuese kopshti, ajo është 54 vjeçe dhe konsiderohet nga të gjithë shumë e zgjuar, e kujdesshme dhe e adhurueshme, shkruan ShkodraNews. Ajo i do nxënësit e saj dhe bën gjithçka për t’i …

Lexo më tepër »

Gruaja tregon burrit të saj se është shtatzënë në varrimin e tij. Javë më vonë mëson lajmin tronditës …

Asgjë nuk mungon në historinë e kësaj gruaje: vuajtje, zi dhe lumturi. Në shkurt të vitit 2016 Courtney Hill humbi burrin e saj Brian në një aksident kamioni. Njeriu kishte shërbyer në Irak, Kuvajt dhe Afganistan. Brian dhe Courtney ishin takuar në vitin 2011 dhe janë bërë të pandashme. Çifti …

Lexo më tepër »