Arkiva e Etiketimeve: tmerrua

Kjo grua e re ndjeu diçka që i lëvizte në gojë duke bërë dush. Kur e pa veten në pasqyrë, U TMERRUA

Daniela Liverani është një vajzë 24 vjeçare, e cila vjen nga Edinburgu, Skocia. Ajo i do udhëtimet nëpër botë dhe viziton vendet ekzotike dhe te largeta. Kohët e fundit, ajo ishte në një udhëtim në Azinë Juglindore. Ndërsa ishte në Azi, ajo kishte rënë nga një motoçikletë. Nuk u dëmtua …

Lexo më tepër »

Nëna u tmerrua kur pa vajzën e saj 12 vjeçare pa ndjenja në vaskë me telefonin pranë saj! Ja çfaë duhet të dini të gjithë

Është një fakt i njohur se njerëzit nuk duhet të perdorin sende elektrike ,kur jane ne kontakt me ujin, për shkak të frikës se mund të shkaktojnë dëme. Një vajzë ruse 12 vjeçare e identifikuar si Kseniya P kishte kaluar kohët e fundit në një gjendje të tmerrshme. Raportet fillestare …

Lexo më tepër »