Arkiva e Etiketimeve: shqiptar

Fëmija shqiptar që u flijua dhe mbiu një pemë, historia e jashtëzakonshme që do t’ju bëjë të derdhni lot

Mos e humbisni këtë histori rrënqethëse! Lexojeni deri në fund!!! Nga Miranda Sadiku “Kjo madhështi lindi nga flijimi i një foshnjeje me një lende dushku në grykë. Nëna dhe babai bënë të pamundurën për foshnjën e tyre të vogël që ta kthenin përsëri në jetë, por jo…! Foshnja do të …

Lexo më tepër »

FOTO/ Kush është vajza e ‘pashait shqiptar’, është 18-vjeçe dhe po shkakton tërmet në rrjetet sociale

Është vetëm 18-vjeçe, por bën padyshim pjesë në fëmijët më të pasur dhe më të bukur të politikanëve shqiptarë. Bëhet fjalë për Treisi Peçin, vajzën e Tërmet Peçit, kryetarit të bashkisë së Tepelenës. Duket se ndryshe nga moshataret e saj, Treisi ka gjithë luksin që të bëjë një jetë luksoze …

Lexo më tepër »

I riu shokon me rrëfimin rrëqethës nga azili në Francë, prek në zemër çdo shqiptar me deklaratën (VIDEO)

Jetesa në këtë vend po bëhet dita-ditës e më e papërballueshme. Të rinjtë po detyrohen të emigrojnë jashtë duke mos i marrë parasysh vështirë me të cilat mund të përballen. Familje me disa anëtarë, shpeshherë me fëmijë të vegjël, detyrohen të zgjedhin këtë rrugë duke shpresuar për një të ardhme …

Lexo më tepër »

Kush është vajza e “pashait shqiptar”, është 18-vjeçe dhe po shkakton tërmet në rrjetet sociale

Është vetëm 18-vjeçe, por bën padyshim pjesë në fëmijët më të pasur dhe më të bukur të politikanëve shqiptarë. Bëhet fjalë për Treisi Peçin, vajzën e Tërmet Peçit, kryetarit të bashkisë së Tepelenës. Duket se ndryshe nga moshataret e saj, Treisi ka gjithë luksin që të bëjë një jetë luksoze …

Lexo më tepër »