Arkiva e Etiketimeve: shikoni

Nuk është një shaka, përdorni vetëm këto dy përbërës dhe shikoni si do t`ju rinohet fytyra

Sot unë do të ndajnë një trajtim të mahnitshëm për të pasur një lëkurë të butë, dhe të hidratuar në vetëm një natë. Ky ilaç do të ndihmojë në heqjen e shenjave të moshës dhe rrudhave nga lëkura. Përsëriteni këtë procedurë për të paktën 2 herë në një javë. Përbërësit …

Lexo më tepër »

Fërkojeni këtë në cdo shenje plage, rrudhë ose njollë në lëkurën tuaj dhe shikoni si do zhduken brenda disa minutave!

Një lëkurë e pastër është diçka që ne të gjithë duam. Njerëzit zakonisht shpenzojnë shumë para për trajtime të shtrenjta dhe produkte që përgjithësisht nuk funksionojne, por do tju tregojme një përzierje magjike jo vetëm do te të heqe cdo shenje plage, rrudhë ose pufkë në lëkurën tuaj por edhe …

Lexo më tepër »

Bes Kallaku i ‘merr hakun’ Xhensilës, shikoni çfarë po ndodh në shtëpinë e çiftit (FOTO)

Vetëm para disa ditësh, kur çifti i njohur ndodhej me pushime në Itali kemi parë në rrjetet sociale disa video gazmore që Xhensila i ka publikuar Besit pa mendje. Këngëtarja ka publikuar një video teksa Besi këndonte në tualet. Këtë momente gazmore kanë bërë fansat të qeshin pafund. Krah videove …

Lexo më tepër »

JA SI DUKET SOT IMAZHI I ÇOKOLLATËS KINDER;DO HABITENI KUR TA SHIKONI SA I BUKUR ËSHTË…(FOTO)

Kinder është një nga cokollatat më të mira dhe të preferuara nga fëmijët dhe të rritur. Por ne kemi një kuriozitet se si duket djaloshi bjond sot shprhet keshillabukurie.com . Imazhi i çokollatës “Kinder”, tashmë ka dhe një emër. Ai quhet Josh Bateson, 21-vjeçari anglez, i cili u zbulua falë …

Lexo më tepër »