Arkiva e Etiketimeve: shikojeni

Kjo është e tepërt, o Zot shikojeni se çfarë i doli nga trupi kësaj vajze (VIDEO)

Mirë se erdhët në kanalin tim! Shpresojmë se ky kanal do t’ju tregojë një “dritare në botën time” si një dermatolog. Do të doja të edukohesha për sëmundjet e ndryshme të lëkurës, flokëve dhe thonjve, dhe t’ju jap disa këshilla për kujdesin e lëkurës.Shpresoj që të pëlqeni, të mësoni pak …

Lexo më tepër »

VIDEO/ Pare me thasë/ Shikojeni si mbulohet në lekë këngëtari shqiptarë gjatë një koncerti në Amerikë

Këngëtari shqiptar, Gëzim Nika ka festuar para pak ditësh 35 vjetorin e karrierës së tij muzikore në SHBA, aty ku jeton prej disa vitesh. Gjatë koncertit të zhvilluar në një nga skenat e SHBA, këngëtari është ‘mbuluar’ më para. Në disa foto të publikuara nga të pranishmit shihen dollarë të …

Lexo më tepër »