Arkiva e Etiketimeve: shenje

Femrat e kësaj shenje horoskopi janë partneret më të mira në dashuri, mos i humbisni nga jeta juaj

Ato mund të jenë të pashpirta dhe të mos tregojnë emocione. Ato mund të jenë kokëforte ndaj pamundësisë dhe temperamentit të tmerrshëm. Ato shpesh refuzojnë të pranojnë se janë të gabuara dhe nuk e pranojnë atë, edhe nëse e kuptojnë. Ato mund të jenë agresive dhe të mprehta. Ato mendojnë …

Lexo më tepër »

Fërkojeni këtë në cdo shenje plage, rrudhë ose njollë në lëkurën tuaj dhe shikoni si do zhduken brenda disa minutave!

Një lëkurë e pastër është diçka që ne të gjithë duam. Njerëzit zakonisht shpenzojnë shumë para për trajtime të shtrenjta dhe produkte që përgjithësisht nuk funksionojne, por do tju tregojme një përzierje magjike jo vetëm do te të heqe cdo shenje plage, rrudhë ose pufkë në lëkurën tuaj por edhe …

Lexo më tepër »

HOROSKOPI JAVOR 12-18 SHKURT. KJO DO TË JETË JAVA E DASHURISE PËR KËTË SHENJË…

Sipas astrologut të njohur ndërkombtarisht Oscar Cainer, ky është parashikimi i shenjave të horoskopit për këtë javë. Sipas tij këto janë disa nga gjërat kryesore që do i ndodhin çdo shenje. Shpresojmë të informoheni në mënyrën më të mirë. 1. Dashi Ka disa rregulla që janë të vështira për t’iu …

Lexo më tepër »