Arkiva e Etiketimeve: pamje

Pamje ekskluzive/ Polici i hoqi armën nga dora vrasësit të studentes (VIDEO)

Vrasësi i studentes 21-vjeçare Ariela Murati po mbahet në jetë vetëm nëpërmjet aparaturave mjekësore. Mjekët japin pak shpresë. Plumbi me të cilin qëlloi veten në kokë i ka shkaktuar plagë të pashërueshme. Një video e mbërritur në redaksinë e emisionit “Stop” në TV Klan tregon momentin menjëhere pas krimit. Nga …

Lexo më tepër »

Pamje shokuese! Infermierja shqiptare linte pa ushqim e lakuriq në tokë të sëmurët mendorë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku 3 infermiere të një qendre të trajtimit të personave të sëmurë mendorë, kryenin mbi ta akte barbare dhe çnjerëzore. Prokuroria ka nisur hetimet për 3 punonjës, një italian, një shtetase rumune dhe një shqiptare, e quajtur Vjollca Fehrati, 46 vjeçare. Të …

Lexo më tepër »