Arkiva e Etiketimeve: ndodh

A po vjen fundi i botës? Çfarë po fsheh NASA dhe pse heshtin shkencëtarët? Ja çfarë do të ndodh këtë vit

Një shkëmb i stërmadh i hapësirës mund të bjerë në tokë në vitin 2135, sepse anija e NASA-s – e projektuar për të mbrojtur planetin tonë nuk do të jetë në gjendje ta shmangë atë, paralajmërojnë shkencëtarët. Projekti i NASA-s “Hypervelocity Asteroid Mitigation Mission for Emergency Response” është menduar të …

Lexo më tepër »

Bes Kallaku i ‘merr hakun’ Xhensilës, shikoni çfarë po ndodh në shtëpinë e çiftit (FOTO)

Vetëm para disa ditësh, kur çifti i njohur ndodhej me pushime në Itali kemi parë në rrjetet sociale disa video gazmore që Xhensila i ka publikuar Besit pa mendje. Këngëtarja ka publikuar një video teksa Besi këndonte në tualet. Këtë momente gazmore kanë bërë fansat të qeshin pafund. Krah videove …

Lexo më tepër »

Zvogëlon kilet dhe rregullon acidin. Nuk do ta besoni se çfarë ndodh me trupin tuaj nëse e hani këtë për tre ditë (Receta)

Në këtë artikull, ne do t’ju prezantojmë një recetë që do t’ju ndihmojë të pastroni yndyrnat nga zorrët tuaja, por gjithashtu do ju bëjë të humbni në peshë dhe të rregulloni sasinë e acidit në stomak. Kjo është një sallatë vitaminash, përbërësit kryesorë të të cilëve janë të bollshëm në …

Lexo më tepër »