Arkiva e Etiketimeve: mbani

E mbani mend vajzën shqiptare që u martua me një djalë me ngjyrë? E dhimbshme çfare ka ndodhur me të

Një vajzë shqiptare shkoi për studime në Londër dhe atje njohu dashurinë e jetës, Henrin. Sic tregon ajo pas shumë vitesh si miq Henri i kishte bërë pyetjen “Të besdis ngjyra ime”. Përgjigja e saj ishte një puthje. Pas dy vitesh marrëdhënie, ajo mbeti shtatzënë por prindërit i kërkuan ta …

Lexo më tepër »

E MBANI MEND DIDIN E “NJERËZ DHE FATE“, JA SI DUKET AJO PAS 20 VITESH…(FOTO)

“Njerëz dhe Fate” ishte telenovela më e suksesshme shqiptare, e cila u luajt nga aktorë të mëdhenj. Veç mesazhit të fortë që përcillte dhe problematikës aktuale që trajtonte për atë kohë, seriali ishte tepër origjinal për jetesën në Tiranë. Të gjithë aktorët do të donim sot t’i rishihnim, por që …

Lexo më tepër »