Arkiva e Etiketimeve: marina

MARINA PA MAKEUP SFIDON LUANEN “ARTIFICIALE”, JA NDRYSHIMI MES TYRE…

Marina dhe Luana Vjollca janë dy femrat që kanë pushtuar ekranin shqiptar, e kjo falë pamjes së tyre tërheqëse. Të akuzuara për ndërhryrje plastike, akuzat që shpeshherë janë dëshmuar, dy motrat dëshirojnë të largojnë këtë ‘thashethem’ përmes postimeve ku dëshmojnë ‘bukurinë natyrale’. Marina e cila për dallim nga Luana nuk …

Lexo më tepër »