Arkiva e Etiketimeve: kurre

SHENJAT E HOROSKOPIT QË KURRË NUK DUHET TË DASHUROHEN ME NJËRA-TJETRËN SIPAS ASTROLOGE MERIT…

Përpara se të përfshiheni kokë e këmbë në një lidhje të re, kini parasysh që yjet mund të kenë planifikuar një fund të shëmtuar për ju dhe “fiksimin” tuaj të radhës. Nëse besoni te shenjat e horoskopit, atëherë do t’ju interesojë të dini me cilat shenja horoskopi nuk duhet të …

Lexo më tepër »

Kurrë nuk e kisha menduar se ishte e mundur të humbja 20 kg! Ja se si arrita të humb peshë me limona të zier

A keni dëgjuar se çfarë mund të bëjë limoni i zier për shëndetin tuaj dhe më e rëndësishmja për peshën tuaj? Po ju paraqesim një pije shumë ushqyese dhe ju duhet ta pini atë në stomak bosh. Eliminon bakteret, detoksifikon trupin dhe na jep energji që favorizon ditën tonë. Çfarë …

Lexo më tepër »