Arkiva e Etiketimeve: jeten

Prindër, kjo gjë që e bëni në Facebook mund t’ju kushtojë me jetën e fëmijës!

Një pjesë e madhe e botës janë përdorues të rrjetit social Facebook, dhe atë e përdorin për t’ju treguar tjerëve se çfarë po ndodh në jetët e tyre.Me kaq shumë njerëz duke postuar fotografi, duket normale dhe e sigurt që të postojmë edhe fotografi të fëmijëve, transmeton Telegrafi. Mirëpo, ka …

Lexo më tepër »

‘Harun’ tejet i dashuruar edhe në jetën reale, ja kush është bashkëshortja e tij bukuroshe (FOTO)

‘Harun’ tejet i dashuruar edhe në jetën reale, ja kush është bashkëshortja e tij bukuroshe (FOTO) Harun” është njëri ndër personazhet më kyq në serialin e mirënjohur “Paramparça”.Me aktrimin fantastik që bënë Bar?? Falay ka arritur që të mbledh shumë adhurues anë e mbanë. Duke lënë anash personazhin e tij, …

Lexo më tepër »