Arkiva e Etiketimeve: jeten

Lojrat e fatit i shkatërruan jetën. Djali i kërkon falje prindërve dhe i jep një premtim

Duket sikur historitë e forta emocionale nuk kanë të mbaruar në programin “Dua të të bëj të lumtur”. E tillë ishte historia e Eridonit, djalit 25-vjeçar nga Shkodra. Varësia ndaj bixhozit i kishte kushtuar ndarjen nga e fejuara. Të gjithë rrogën ai e shpenzonte duke luajtur bixhoz, madje hynte edhe …

Lexo më tepër »

Cilën zemër zgjedh? Zbulo diçka me rëndësi për jetën tënde sentimentale

Ne shpesh pyesim veten se si testet dhe horoskopët mund të përputhen aq shumë me realitetin! Preferencat tona ndikojnë në fatin, sjelljen, karakterin e një personi. Testi i sotëm synon pikërisht këtë. Cilën zemër diamanti zgjidhni? Zgjedhja juaj mund të ketë një befasi të papritur për ju: Nëse keni zgjedhur …

Lexo më tepër »

Kuksianja humbi jetën gjatë lindjes e la 6 vajza jetime, ajo që thotë vëllai është tronditëse (Video)

Historia rrënqethëse! Mes katër rrugëve 6 fëmijët e 39 vjeçarës Nurie Poçi e cilla ndërroi jetë në spitalin e Kukësit. 39 vjeçarja ndërroi jetë gjatë lindjes së fëmijës së saj të 7-të. Vëllai i të ndjerës është shprehur se gjëndja ekonomike e motrës së tij ishte mjaftë e rënduar, ndërsa …

Lexo më tepër »