Arkiva e Etiketimeve: horoskopit

3 shenjat e horoskopit që nuk e vrasin mendjen të gjejnë dashurinë e vërtetë. Janë rehat fare!

Shumica prej nesh është në kërkim të shpirtit binjak, pra të partnerit të duhur. Disa paguajnë psikologë për t’u treguar atyre kur do ta gjejnë dashurinë e tyre të vërtetë. Megjithatë, përsa i pëket shenjës së horoskopit, veçohen pikërisht 3 prej tyre, që as duan t’ja dinë se kur do …

Lexo më tepër »

ORA NDRYSHOI SOT: JA SI DO TË NDIKOJË KY NDRYSHIM TEK TE GJITHA SHENJAT E HOROSKOPIT

Dielli në Dash vjen në pozicon të vështirë me Marsin në Bricjap. Dëshira për jetë përhapet në mënyrë provokuese e të nxituar.Për të shfrytëzuar fuqinë e këtyre ditëve duhet të veprojmë me dëshira të përcaktuara por edhe me qëllime për zhvillim.Përndryshe kjo fuqi mund të sjell nervozizëm dhe shqetësim. Do …

Lexo më tepër »

Këto janë shenjat e horoskopit që kanë lindur për të bërë ndryshime të mëdha

Dëshira për të qenë në gjendje të ndryshosh botën është një detyrë e vështirë, por mjaft e arritshme. Kur mendoni për gjithçka që po ndodh sot në botë – konfliktet midis vendeve, problemet mjedisore dhe madje edhe urrejtja mes njerëzve të zakonshëm – ndryshimet duket të pamundura. Ju ndoshta e …

Lexo më tepër »