Arkiva e Etiketimeve: gruaja

Gruaja tregon burrit të saj se është shtatzënë në varrimin e tij. Javë më vonë mëson lajmin tronditës …

Asgjë nuk mungon në historinë e kësaj gruaje: vuajtje, zi dhe lumturi. Në shkurt të vitit 2016 Courtney Hill humbi burrin e saj Brian në një aksident kamioni. Njeriu kishte shërbyer në Irak, Kuvajt dhe Afganistan. Brian dhe Courtney ishin takuar në vitin 2011 dhe janë bërë të pandashme. Çifti …

Lexo më tepër »

Gruaja la fëmijën në banjën e aeroportit me një shënimin që i habiti të gjithë, ja arsyeja pse policët duan ta gjejnë atë urgjentisht

Autoritetet në Arizona po kërkojnë të gjejnë një grua që besohet të ketë lënë një fëmijë të sapolindur në aeroportin Tuscon në janar. Ata kanë lëshuar fotot dhe videot e gruas, duke parë mbajtjen e diçkaje të mbështjellur në një batanije blu. Fëmija u lind në aeroportin Tuscon dhe u …

Lexo më tepër »

Një burrë po nxitonte për në shtëpi sepse po i lindte gruaja, por i pret rrugën një djalë i plagosur rëndë dhe aty ai merr një vendim të vështirë që në fund e bën të qajë me lot …

Në një qytet të largët në Lindjen e Londrës, Afrikën e Jugut, jetonte një çift i quajtur George dhe Helen.George punon në një fermë që ndodhet në veri të qytetit. Ai zakonisht dilte herët dhe kthehej në shtëpi vonë në mbrëmje, ndërsa gruaja e tij Helen, e cila ishte shtatzënë, …

Lexo më tepër »

Gruaja e Artan Hoxhës ofendon gazetaren Eni Vasili: Ishte fiks në rolin e saj, t’fyçkës

Debati mes gazetarit investigativ Artan Hoxha dhe ish-kryeministrit Hoxha ishte një nga më të nxehtët i këtyre ditëve në aktualitetin shqiptar. Hoxha e akuzoi live Berishën për vrasjen e Azem Hajdarit, për manipulimin e provave të 21 Janarit, për çështjen “Haklaj”, zhdukjen e Remzi Hoxhës dhe rreth 150 vrasje të …

Lexo më tepër »

Gruaja dëgjon tinguj të çuditshëm nën këmbët e saj – zjarrfikësit thyejnë trotuarin dhe gjejnë të vërtetën tronditëse!

Kemi lexuar shumë histori rreth kafshëve të bllokuara në vende të pazakonta, por kjo është krejtësisht e çuditshme. Një qen gjuetie Jack Russell u zhduk, dhe pronarja e deshperuar e kerkonte prej kater ditesh. Ai papritmas ishte zhdukur pas nje shetitjeje me pronaren e tij. Gina Kaiser është nga Boveney …

Lexo më tepër »