Arkiva e Etiketimeve: gjithe

E gjithë familja ime e zbaton këtë RREGULL çdo ditë dhe heqin njollat e rrudhat pa shkuar tek mjeku, vetëm me ndihmën e kësaj përgatitjeje! Eshtë e mrekullueshme!

E gjithë familja ime e zbaton këtë në fytyrë çdo ditë! Ata heqin njollat dhe rrudha pa shkuar tek mjeku, vetëm me ndihmën e kësaj përgatitjeje! Eshte e mrekullueshme! Është shumë e rëndësishme të kujdesemi për shëndetin , duke përfshirë shëndetin e lëkurës sonë ose pjesën tjetër të trupit tonë. …

Lexo më tepër »

Përzierja e këtyre tre përbërësve do t’ju bëjë që të gjithë t’ju pyesin për sekretin e lëkurës suaj rrezatuese

Në këtë artikull do të ndajmë me ju një maskë për fytyrën që do të japë shkëlqimin e përhershëm të lëkurës suaj. Besojeni ose jo, nëse e ndiqni këtë rutinë javore do të habiteni nga rezultatet që do të pësojë toni i lëkurës suaj dhe me siguri që cdokush do …

Lexo më tepër »

Kuroni diabetin me këtë bimë që të gjithë e quajnë bima e mrekullive

Moringa oleifera është një bime qe rritet në Indinë Veriore dhe mund të gjendet në Azi dhe Afrikë. E quajtur “pema e mrekullisë”, nuk është shumë e njohur në vendet perëndimore për pasurite e saj medicinale. Gjatë gjithë historisë, moringa është përdorur si një ilaç për një shumëllojshmëri të kulturave …

Lexo më tepër »

Një burrë qeras të gjithë njerëzit në restorant përvec njëriut me ngjyrë, por ja çfarë i thotë ky i fundit me qetësinë më të madhe

Një burrë amerikan hyri në një restorant në Londër. Sapo ai hyri brenda , ai vuri re një burre afrikan te ulur në nje qoshe. Filloi te ecte drejt nje tavoline, nxorri portofolin e tij dhe bërtiti: “Kamarier! Unë do te ofroj ushqim për të gjithë personat qe ndodhen në …

Lexo më tepër »

Gruaja la fëmijën në banjën e aeroportit me një shënimin që i habiti të gjithë, ja arsyeja pse policët duan ta gjejnë atë urgjentisht

Autoritetet në Arizona po kërkojnë të gjejnë një grua që besohet të ketë lënë një fëmijë të sapolindur në aeroportin Tuscon në janar. Ata kanë lëshuar fotot dhe videot e gruas, duke parë mbajtjen e diçkaje të mbështjellur në një batanije blu. Fëmija u lind në aeroportin Tuscon dhe u …

Lexo më tepër »