Arkiva e Etiketimeve: gjebrea

ARDIT GJEBREA DEDIKIM DASHURIE BASHKËSHORTES LIVE NË EMISION, JA FJALËT EMOCIONUESE…

Moderatori Ardit Gjebrea është një prej personazheve që rrallë e shohim t’i shprehë dashurinë në publik bashkëshortes së tij Anila Beko. Por në puntatën e sotme të “E diela Shqiptare” Arditi ka bërë një deklaratë surprizë për Anilën, të cilën e kanë patur zili të gjitha vajzat dhe gratë në …

Lexo më tepër »

“Shihemi në gjyq”, telefonuesi shpërthen në ofendime ndaj Ardit Gjebrea-s

Çdo fundjavë në emisionin “E diela shqiptare” transmetohet rubrika “Shihemi në gjyq”. Kësaj jave situata duket se i ka dalë jashtë kontrollit menaxhuesit të këtij programi, Ardit Gjebrea. Në një lidhje telefonike që shtetasi Ferdinand bëri me avokaten Eni Çobani, për një problem për çështje parash, ka ndërhyrë edhe moderatori …

Lexo më tepër »