Arkiva e Etiketimeve: gjate

Çifti mezi po priste lindje e dy binjakeve por gjatë ekos së dytë ata ngrijnë në vend kur doktori u thotë…

Çifti eshte duke pritur binjaket identike. Kur çifti Matt dhe Jodi Parry dëgjuan fjalet e doktorit ‘Me vjen keq’ në një spital gjashtë vjet më parë, zemrat e tyre pothuajse dolen nga vendi. Ishte hera e dytë që ata kishin fëmijë, dhe ishin edhe te shqetesuar por edhe te lumtur …

Lexo më tepër »

Kuksianja humbi jetën gjatë lindjes e la 6 vajza jetime, ajo që thotë vëllai është tronditëse (Video)

Historia rrënqethëse! Mes katër rrugëve 6 fëmijët e 39 vjeçarës Nurie Poçi e cilla ndërroi jetë në spitalin e Kukësit. 39 vjeçarja ndërroi jetë gjatë lindjes së fëmijës së saj të 7-të. Vëllai i të ndjerës është shprehur se gjëndja ekonomike e motrës së tij ishte mjaftë e rënduar, ndërsa …

Lexo më tepër »

U nisën drejt spitalit sepse ishte gati të lindte, gjatë rrugës ndodhi tragjedia që të shkul zemrën nga dhimbja …

Një tragjedi tepër mizore ka shokuar qytetin e Skowhegan në shtetin amerikan Maine dhe jo vetëm. Kjo është historia dramatike e Desiree Strout, një gruaje të re 27 vjeçe, e cila ishte gati të lindte fëmijën e saj të tretë. Ajo kishte një lindje të planifikuar dhe po shkonte në …

Lexo më tepër »