Arkiva e Etiketimeve: burri

Ish-burri zhduket me familjen e re, nëna me dy fëmijët e sëmurë përlotet pasi …(VIDEO)

Shumë familje të varfëra janë nxjerr nga skema e ndihmës ekonomike duke shtuar edhe më shumë varfërinë në familjetshqiptare. Bukuroshe Dushku është një prej 488 personave që është nxjerrë nga kjo skemë në 6 muajt e fundit në Durrës, me pretendimin se nuk plotëson pikët e duhura për të përfituar …

Lexo më tepër »

Ishte e bukur dhe e lumtur! Sëmurët papritur dhe paralizohet, burri e braktis…Ajo që ndodh më pas do t’ju “mekë”

Kjo histori do t’ju prekë thellë në shpirt dhe do t’ju bëjë të reflektoni! Ajo ishte e bukur dhe simpatike. Lumturia lexohej në të gjithë fytyrën e saj. Ajo gjithashtu kishte një personalitet të ngrohtë dhe optimist si dielli. Ajo kishte menduar se do të jetonte gjithmonë e lumtur me …

Lexo më tepër »

Gruas i vdes burri dhe kunati e përzë nga shtëpia, por shumë shpejt ajo zbulon një dhuratë befasuese të lënë nga burri i saj, që ndryshoi përgjithmonë jetën!

Është një fakt i dhimbshëm për dikë që të përballet me vdekjen e të dashurve të tij ose të saj.Sidoqoftë, kush do të kishte menduar se një tragjedi mund të çojë në diçka kaq te habitshme. Per Lumein u bë më e vështirë kur kunati i saj e detyroi atë …

Lexo më tepër »

Gazetarja zbulon shumën ‘tallëse’ të parave që i dhuroi burri për Shën Valentin, dhe jep mesazhin e fortë të dashurisë (Foto)

Gazetarja Fiori Dardha, me rastin e dites se te dashuruarve, ka postuar nje foto me bashkeshortin e saj dhe me nje mesazh shume te forte, per rendesine e parave ne nje lidhje. Ajo ne nje status argetues, shkruan: Me la 10 mije leke (te vjetra) mbi tavoline. “Merri! Prishi te …

Lexo më tepër »