Shenjat e horoskopit që Marsi i favorizon dhe ato ‘që lë pas dore’

Jemi në fillimin e muajit Mars. Edhe pse nga temperaturat nuk duket, jemi zyrtarisht në prag Pranvere. Fillimi i një stine të re sjell dhe ndryshime në lëvizjen e yjeve dhe planeteve.
Por se si do të ndikojnë ato në jetët tona do të na e thotë astrologia Meri Shehu. E ftuar në studion e “Rudina”, ajo tregoi se cilat do të jenë shenjat më të favorizuara të muajit Mars dhe ato më pak të favorizuara. Më poshtë gjeni renditjen duke filluar nga shenjat më pak të favorizuara:
12-Peshorja: Fillojnë me një lloj ngadalësimi në çështjet e tyre dhe do të kenë disa pengesa. Ata sikur vihen në përballje, do të kenë hënë të plotë në shenjën e tyre, por nuk do të jetë shumë pozitive….Lexo lajmin e plotë më poshtë

Këtu