AMI SAPO PUBLIKOI FOTON E PARË ME VAJZËN, KJO ËSHTË SIA… (FOTO)

Moderatorja Amarda Toska ka publikuar në rrjete sociale foton e parë me vogëlushen e saj të porsalindur Sia.Në këtë foto nënë e bijë shfaqen dorë për dore dhe Ami shkruan:”Dore per dore..2 shoqe …gjithe jeten! #siaime”,-përfundon moderatorja e njohur. Moderatorja solli në jetë vogëlushen vetëm pak ditë më parë, duke …

Lexo më tepër »

Na vjen keq! Këto janë 3 shenjat e horoskopit që s’kanë fare fat në dashuri

Dashuria është një nga ndjenjat më sublime që përjeton njeriu gjatë gjithë jetës. Duket sikur e gjithë jeta jonë është një udhëtim i vazhdueshëm drejt dashurisë. Dashurojnë shqisat, emocionet, por jo më pak edhe shenjat e horoskopit. Çdo shenjë dashuron në mënyrën e vet, megjithatë disa prej tyre nuk janë …

Lexo më tepër »

Prekëse! Një 4-vjeçar tregon në shkollë sekretin e të atit. Mësuesja urgjent merr në telefon…(Foto)

Një mësues është një nga njerëzit më të rëndësishëm në jetën e një fëmije. Nancy Bleur është një mësuese kopshti, ajo është 54 vjeçe dhe konsiderohet nga të gjithë shumë e zgjuar, e kujdesshme dhe e adhurueshme, shkruan ShkodraNews. Ajo i do nxënësit e saj dhe bën gjithçka për t’i …

Lexo më tepër »