LUANA ZBULON MË SHUMË SEÇ DUHET, JA FOTOJA QË CMENDI INSTAGRAMIN…

Luana Vjollca moderatorja dhe kengetarja me e perfolur shqiptare sapo publikoi nje foto ne rrjetin e saj instagram qe na tronditi me bukurine e saj. Ajo di te jete gjithmone provokuese dhe sapo e beri serish.
Luana eshte e vetedijeshme per format e saj “bombastike” dhe nuk rresht se e treguari kete gje.
Kjo foto nuk mund te kalonte pa u pare dhe pa u komentuar nga publiku i gjere dhe sidomos nga fansat e saj te cilet jane shume te zjarrte.
Me poshte keni edhe foton per te cilen ajo ka marre shume komente pozitive dhe komplimentuese. Luana gjithmone di te surprizoje fansat e saj. Shikoni foton duke klikuar më poshtë

Luana Vjollca