JA SI DUKEJ XHENSILA PARA 10 VITEVE KUR U ELEMINUA NGA ”ETHET E SË PREMTES” DUKE QARË…(FOTO/VIDEO)

Nje nga personazhet me te dashur te publikut sot eshte padyshim Xhensila Myrtezaj. Lidhja e saj me Besin, martesa e tyre dhe tani shtatzania e saj jane nga ndodhite me te komentuara ne showbizin shqiptar. Ata jane shume te lumtur dhe po shijojne mjaltin e lidhjes se tyre te mrekullueshme. Xhensila e ka filluar karrieren e saj ne spektaklin e njohur ”Ethet e se premtes mbrema” e prezantuar nga Adi Krasta. Ajo ka marr pjese kur ishte shume e vogel ne moshen 14 vjecare. Gara e atyre viteve ka qene shume e forte dhe Xhensila ishte nje prej finalisteve te spektaklit. Por a e mbani mend si ka qene Xhensila atehere?! Me siguri qe e keni harruar dhe nuk ju kujtohet. Eshte siguruar nje video ne youtube ku kengetarja shfaqet ne naten ku u eleminua dhe shfaqet shume ne siklet gati duke u dridhur.
Kenga e saj ate nate eshte duartrokitur shume nga publiku por ajo eshte eleminuar dhe ajo shfaqet duke u dridhur dhe e perlotur. Me poshte jane pamjet e rralla te video para 10 viteve.

Xhensila