JA SA VITE DIFERENCË KA MIRIAMI NGA ALBANI, E PABESUESHME…

Cifti Alban Skenderaj dhe Miriam Cani jane shume te perfolur ne mediat dhe portalet shqiptare. Te dy shume te talentuar ne muzike dhe cdo projekt qe ata ndermarrin rezulton i suksesshem. Ata kane sjelle ne jete vajzen e tyre para disa viteve dhe e kane quajtur Ameli.
Por sa vite diference ka ky cift dhe a eshte mosha nje celes suksesi ne marrdhenie? Metropol24 ka zbuluar se Albani ka lindur ne vitin 1982 qe sot eshte plot 36 vjec ndersa Miriam ka lindur ne vitin 1985 qe eshte 33 vjece. Ata kane nje diference shume te vogel vetem prej 3 vitesh, diference e cila tregon qe marrdhenie mund te funksionoj me se miri. Ne fakt ata duken shume me te vegjel se 36 dhe 33 por vitet jane gjithnje aty mbi supet tane. Shikoni fotot duke klikaur me poshte

Alban&Miriam