E mbani mend si sulltanesha e Sulltanit të Madhërishëm , shikojeni çka i ka bërë kanceri (Foto)

Vahide Perçin është aktorja e cila njihet për profesionalizmin dhe talentin e saj që e tregoi në serialet e famshme ku luajti.
Vahide u diagnostifikua me kancer në moshën më të mirë kur duhej të ishte gjyshe e nipërve dhe mbesave, përcell ORAvip.
Aktorja ka 52 vite dhe po përballet më sëmundjen e rëndë të kancerit.
Aktorja luajti në serialin më me zë të kohës, në rolin e sulltaneshës. Së fundi ajo ka edhe një rol kyç në serialin ‘Anne’ që kapi shikueshëmri të amdhe edhe në publikun shqiptar.
Shikoni fotot duke klikuar më poshtë

Foto