Video

Deshën ta shohin nga afër aligatorin duke pushuar në zonë të gjelbëruar, tmerrohen turistët nga frika kur u kërcen në anije (Video)

Në Facebook është duke qarkulluar një video ku shihet se si një aligator kërcen në një anije plot me turistë, i cili më parë po pushonte në një zonë të gjelbëruar derisa turistët i ishin ofruar për ta parë më mirë. Por, ata kurrë nuk do ta kishin besuar se …

Lexo më tepër »

Deshën të binden se çfarë gjendet në fund të bunarit, futën kamerën në gyp dhe u habitën kur zbuluan shpellën nëntokësore (Video)

A e keni pyetur ndonjëherë veten se çfarë në të vërtet gjendet në fund të një bunari? Një familje që kishte vendosur një shtëpi të re me bunar, ka shuar dilemat përmes një eksperimenti interesant që quhet “lëshimi i kamerës GoPro në vrimë”, transmeton Telegrafi. Pas disa orëve shpuarje, ata …

Lexo më tepër »

Ka mbështjellë jorganin si palapetë, kur ta shihni përse e ka bërë këtë, edhe ju kështu do veproni menjëherë! (Video)

Një punë të mundimshme të cilën e bëni çdo javë do të bëhet shumë e thjeshtë. Ndërrimi i çarçafëve është punë e cila me siguri pak kujt i krijon kënaqësi, transmeton . Kur ndërrojmë jastëkët dhe çarçafët e kemi paksa më lehtë, mirëpo kur fillojnë me jorganin, aq më parë …

Lexo më tepër »

Më i madhi në botë: “Polic të shtrirë” të tillë me siguri se nuk keni parë! (Video)

Kompanitë e mëdha, kur bëhet fjala për reklamimin e produkteve të tyre, shpeshherë nuk zgjedhin mjete. Dhe, siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, një gjë e tillë këto ditë është parë edhe në rrugët e qytetit britanik, ku gjatë natës ishte vendosur një “polic i shtrirë”. Përmasat e tij …

Lexo më tepër »