ShowBiz

Eneda Tarifa “shpërthen” ndaj mediave: Ju plastë bomba në dorë, kazan që zien

Mbrëmjen e një dite më parë këngëtarja Eneda Tarifa ka kaluar disa momente të sikletshme, teksa ka qenë e pranishme në jurinë e “The Voice Kids”. Aksidentalisht ajo është rrëzuar në momentin kur po zbriste shkallët për të përqafuar Denisin, njërin prej konkurrentëve më të talentuar të “The Voice Kids”. …

Lexo më tepër »

Kur vitet janë thjeshtë numër… Do të çuditeni kur të mësoni sa vjeç bëri dje Vera Grabocka

Regjisorja e njohur Vera Grabocka festoi dje ditëlindjen. Në rrjetet sociale nuk kanë munguar urimet dhe dedikimet nga personazhe të njohur dhe miq. Por a jeni kureshtarë të mësoni moshën e zonjës së televizionit që nuk di të plaket? Ajo dje bëri plot 69 vjeçe, raporton “Revista Story”, dhe pse …

Lexo më tepër »

AMI SAPO PUBLIKOI FOTON E PARË ME VAJZËN, KJO ËSHTË SIA… (FOTO)

Moderatorja Amarda Toska ka publikuar në rrjete sociale foton e parë me vogëlushen e saj të porsalindur Sia.Në këtë foto nënë e bijë shfaqen dorë për dore dhe Ami shkruan:”Dore per dore..2 shoqe …gjithe jeten! #siaime”,-përfundon moderatorja e njohur. Moderatorja solli në jetë vogëlushen vetëm pak ditë më parë, duke …

Lexo më tepër »