Argëtim

Edhe këtë e bëjnë shqiptarët, bllokojnë aeroportin e Hamburgut me defa e krushqi (VIDEO)

Shqiptarët kudo që jetojnë nuk i harrojnë traditat e tyre. Një video është shpërndarë në rrjetet sociale, gjegjësisht nga faqja “Nuset – Çiftet Shqiptare”, ku në video shihet se si një nuse pritet me defa. Dasmorët e presin duke kënduar kur nusja arrin në aeroportin e Hamburgut në Gjermani. Video …

Lexo më tepër »

Punëtorët e autolarjes tallen me pronarin e veturës luksoze, ia lyejnë që të duket si e gërvishtur – Nuk do i besoni syve çfare iu ndodhi më pas(Video)

Një burrë i nervozuar për pak sa nuk i goditi me shkop bejsbolli punëtorët e një autolarje, të cilit i “kishin gërvishtur” veturën e tipit Mercedes, por gjërat nuk ishin ashtu siç dukeshin dhe mendonte ai. Kalimtarët e rastit nuk dinin çfarë të mendonin në atë që dukej si një …

Lexo më tepër »

I thotë të dashurit se po shkon të flejë por ai e kap mat, justifikimi i vajzës nga Tirana është epik

Kjo është një bisedë mes një çifti në Tiranë, e bërë në aplikacionin e mesazheve “WhatsApp”.Mund të ndodhë shpesh që keni keqkuptime në marrëdhënien tuaj dhe që të hasni probleme, por ky rast është tejet ekstrem.Bëhet fjalë për djalin, i cili i ka shkruar të dashurës së vet pasi ka …

Lexo më tepër »

E pabesueshme: Ky Mercedes-Benz SLR McLaren lihet i braktisur për gjashtë vjet, çfarë ndodhi me këtë makinë bishë do mbeteni pa fjalë…(Foto)

Policia në Çeki e ka konfiskuar gjatë vitit 2011 një makinë të rrallë, që i përkiste një mashtruesi financiar i cili kishte bërë një varg shkeljesh ekonomike.Mirëpo, në vend se ta shitet apo të vihet në funksion, Mercedes-Benz SLR McLaren ka mbetur i parkuar për gjashtë vjet, duke marrë dëmtime …

Lexo më tepër »