Aksidenti ku humbën jetën 4 anëtarët e familjes/ Motra e Edmondit përlot: “Botë makabër, edhe ti u lodhe prandaj ike”

Kanë kaluar 5 javë nga vdekja tragjike e Edmond Prekës dhe 3 fëmijëve të tij, pas aksidentit në Velipojë dhe familja e tij nuk po e merr dot veten.
E motra e Edmondit, Gonxhja, nuk ka dite qe nuk shkruan për të vëllanë ne profilin e saj ne rrjetet sociale dhe nipin e mbesat e saj.
Ne postimin e fundit, ajo shkruan:
5 Jave te vobekta.. A e din sesi me duhet Mond ? Sikur cdo gja shume shpejt ka me marr fund . Qe do zgjohem nga kjo anderr trishtuese e une do vi prap tek ti …
Lexoni lajmin e plotë duke klikuar më poshtë

Vazhdim