JA KUSH ËSHTË MOSHA IDEALE KUR NJË FEMËR DUHET TË MARTOHET…

Nëse dëshironi një martesë pa ndarje, është mirë që të mos martoheni shumë të rinj. Në korrik të vitit 2015, hulumtuesi Nicholas Wolfinger nga Universiteti Utah njoftoi se ka gjetur moshën ideale për martesë, pasi shikoi disa të dhëna të publikuara në një revistë amerikane. Wolfinger, një profesor i sociologjisë …

Lexo më tepër »

Nuk është një shaka, përdorni vetëm këto dy përbërës dhe shikoni si do t`ju rinohet fytyra

Sot unë do të ndajnë një trajtim të mahnitshëm për të pasur një lëkurë të butë, dhe të hidratuar në vetëm një natë. Ky ilaç do të ndihmojë në heqjen e shenjave të moshës dhe rrudhave nga lëkura. Përsëriteni këtë procedurë për të paktën 2 herë në një javë. Përbërësit …

Lexo më tepër »

Metod

Metoda : Së pari në një tas të pastër qelqi hedhim 1 lugë çaji vazelinë dhe 1 të verdhë veze Përzieni ato me të vërtetë mirë në mënyrë që vazelina të shpërndahet dhe perzihet me të verdhën e vezës. Dhe trajtimi juaj magjik tani është gati për përdorim. Aplikoni këtë …

Lexo më tepër »